Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Pobili 15-latkę bo nie chciała się z nimi spotykać

26-letni mężczyzna i 18-letnia kobieta pobili do nieprzytomności 15-latkę. Dziewczyna doznała wstrząśnienia mózgu i ogólnych potłuczeń. Napastnicy zostali zatrzymani przez policję. Okazało się, że to dobrzy znajomi 15-latki, a pobili ją bo nie chciała się już z nimi spotykać.

Jak podaje podinspektor Krzysztof Pilcicki z KMP w Łomży zdarzenia miało miejsce pod koniec lutego.  Policjanci o nim dowiedzieli się na początku marca, gdy poinformowała ich o tym matka 15-latki.  Z jej relacji wynikało, że jej córka pod wpływem złego towarzystwa w które wpadła zaczęła opuszczać lekcje i mieć słabsze stopnie w szkole. Po rozmowie z matką zerwała kontakt z nimi. I właśnie po tym, gdy wracała ze szkoły do domu została zaatakowana przez 26-letniego mężczyznę i 18-letnią kobietę. Kobieta miała ją uderzyć pięścią w twarz, a mężczyzna chwycić za szyje i kopać. 15-latka pod ciosami upadła na ziemię, straciła przytomność i w efekcie doznała m.in. wstrząśnienia mózgu. 
Policjanci zatrzymali napastników. 18-latka chce dobrowolnie poddać się karze 6 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 3 lata. Wobec 26-latka prokurator jako środek zapobiegawczy zastosował dozór policji i zabezpieczanie majątkowe.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę