Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Gowin chce dyscyplinarek

Główne zdjęcie
Minister sprawiedliwości Jarosław Gowin

Minister sprawiedliwości Jarosław Gowin polecił wszcząć postępowania dyscyplinarne wobec sędziego i kuratora nadzorujących rodzinę dzieciobójczyni z Hipolitowa. Było mnóstwo zaniedbań, które doprowadziły do tragicznych skutków - stwierdził w czwartek minister, który wieczorem gościł w Łomży. Jarosław Gowin podkreślał przy tym, że z lektury akt sprawy przesłanych przez Sąd Okręgowy w Łomży nie wynikało, aby doszło do nieprawidłowości.

- W tym tygodniu spotkałem się z rzecznikiem praw dziecka, od którego dostałem protokół prowadzonej przez niego w tej sprawie kontroli. Przekazałem go już odpowiednim departamentom merytorycznym i poleciłem wszcząć postępowanie dyscyplinarne wobec osób, które dopuściły się zaniedbań - poinformował  minister sprawiedliwości Jarosław Gowin.
Postępowanie to ma dotyczyć kuratora sądowego i sędziego wydziału rodzinnego sądu w Łomży, którzy sprawowali bezpośredni nadzór nad Beatą Z. i jej potomstwem.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę