Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@

Kupili Passata, bo sprzedali Lublina. MPEC odpowiada na „Nowa fura dla prezesa za sto tysięcy”

„Samochód osobowy Volkswagen Passat służyć będzie jako samochód służbowy dla znacznie większego grona pracowników niż tylko dla Prezesa Zarządu” - pisze MPEC w zamieszczonym na swojej stronie internetowej komentarzu do naszego wczorajszego artykułu pt. „Nowa fura dla prezesa za sto tysięcy”. Jak wynika z jego treści zakup nowej limuzyny Volkswagena „jest bezpośrednim następstwem sprzedaży” wyprodukowanej jeszcze w poprzednim tysiącleciu furgonetki marki Lublin.

„Zakup samochodu osobowo-towarowego Hyundai i samochodu osobowego Passat jest bezpośrednim następstwem sprzedaży w roku 2012 samochodów towarowo-osobowych Lublin; jeden z 1998 roku drugi z 1999 roku o czym Pan Redaktor został poinformowany” - czytamy w komentarzu dostępnym pod adresem http://mpec.lom.pl/o-firmie/prasa/publikacje/153-publikacja-8.
MPEC podkreśla też, że „na zakup samochodu (Volkswagen Passat - dop.red.) firma wydała 1,5% nakładów przewidzianych na inwestycje, modernizacje i inne zakupy.”
Zapewnia również, iż „żadna informacja (poza potwierdzeniem okresu obowiązywania aktualnej taryfy dla ciepła) o przewidywanych cenach ciepła nie została podana.” 

Niestety w całym komentarzu MPEC nie ma nawet jednego zdania, z którego można by było wyczytać, że mimo wzrostu kosztów funkcjonowania miejskiej firmy, podwyżki cen ciepła w tym roku nie będzie.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę