Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Zalew narkotyków

W Łomży policjanci zatrzymują coraz więcej osób z narkotykami. Przede wszystkim jest to marihuana. Tylko w przypadku kilkunastu ujawnień narkotyków, o których rzecznik policji informował w tym roku, odebrano „użytkownikom” ponad 130 gramów marihuany. Jak podaje podinspektor Krzysztof Pilcicki z KMP w Łomży tylko w okresie styczeń - luty tego roku w 7 wszczętych sprawach narkotykowych ujęte są aż 53 czyny zabronione. To blisko trzy razy więcej niż w tym samym okresie ubiegłego roku.

W tym roku łomżyńscy policjanci publicznie informowali o zatrzymaniu 13 osób z narkotykami,  ale liczba osób zatrzymanych i rozliczanych z narkotyków jest większa. Jak podaje podinspektor  Pilcicki w 7 założonych sprawach narkotykowych w styczniu i lutym chodzi w sumie o 53 czyny zabronione. Czynów tych jest znacznie więcej niż w latach poprzednich. W 2011 roku w tym samym czasie spraw było 6, a objętych nimi czynów niespełna 40, a przed rokiem, także przy 6 sprawach, czynów zabronionych było „zaledwie” 20.
Zatrzymywane osoby z narkotykami to ludzie młodzi. Zazwyczaj mają po około 20 lat, ale było też kilku nastolatków. Najmłodsi „użytkownicy” przyłapani z marihuaną w kieszeni mieli po 14 lat. Byli też 15 i 16-latkowie. Najstarszy ujęty „palacz trawki” miał 26 lat.
Poza gotowym do użycia suszem łomżyńscy policjanci w tym roku w jednym z zmieszań znaleźli także krzaczek konopi indyjskich rosnący w specjalnie przygotowanej dla niego szafce.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę