Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Obwodnica Bargłowa z dłuuugą gwarancją

Pierwsza w województwie podlaskim obwodnica z 10-letnią gwarancją powstanie wokół Bargłowa Kościelnego na drodze krajowej nr 61 – poinformował białostocki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Jednojezdniową obwodnicę długości 12 km zbuduje PORR (Polska) S.A.. Prace mają zakończyć się po 21 miesiącach od chwili rozpoczęcia robót, a ich koszt oszacowano na prawie 179 mln. zł.

Obwodnica Bargłowa Kościelnego jest ostatnią i zarazem najdłuższą z trójki tzw. małych obwodnic realizowanych na drodze krajowej nr 61. Jeszcze w ubiegłym roku rozpoczęły się budowy obejść Stawisk i Szczuczyna. Wszystkie trzy inwestycje są współfinansowane z unijnego Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej.

Obwodnica Bargłowa, podobnie jak obwodnice Stawisk i Szczuczyna  będzie drogą jednojezdniową z towarzyszącymi jej drogami dojazdowymi, chodnikami oraz oświetleniem. Przewidziana jest budowa wiaduktów drogowych oraz mostu nad rzeką Słuczką. Ochronie środowiska służyć będą ekrany akustyczne, przejścia dla zwierząt oraz ogrodzenia i płotki naprowadzające.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę