Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Veneda dostała pozwolenie na użytkowanie

Główne zdjęcie
Galeria Veneda

Spółka Echo Investment otrzymała od powiatowego inspektora nadzoru budowlanego w Łomży oficjalne pozwolenie na użytkowanie Galerii Veneda. - Oznacza to, że budowa przebiegła zgodnie z planem i śmiało możemy robić zakupy w Galerii Veneda już od dnia otwarcia - mówi Mariusz Szatański, project manager w Echo Investment.

Galeria Veneda to pierwsze w regionie Łomży centrum handlowe z hipermarketem. Veneda zostanie otwarta za tydzień. 
Dodajmy, że Echo Investment pierwsze rozmowy z władzami miasta na temat budowy u zbiegu Sikorskiego i Zawadzkiej dużej galerii handlowej prowadziła na przełomie 1997 i 1998 roku, a więc już 15 lat temu.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę