Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Groźny wypadek na oblodzonej szosie

Trzy osoby trafiły do Szpitala Wojewódzkiego w Łomży po wypadku do którego doszło na drodze między Czarnocinem a Pęzą. Około godz. 13. zderzyły się tu dwa samochody osobowe. Kierowca jadącego od Pęzy opla nie zdołał na lekkim łuku wyprowadzić z poślizgu auta, które zjechało na przeciwległy pas ruchu i uderzyło w jadącą od strony Czarnocina hondę.

Kilkusetmetrowy odcinek asfaltowej drogi między Czarnocinem a Pęzą jest oblodzony po obu stronach. Do tego środkiem jezdni biegną dwa szerokie, równoległe pasy litego lodu. Najprawdopodobniej to najazd opla na któryś z lodowych jęzorów spowodował, że samochód wpadł w poślizg i zajechał drogę hondzie, co doprowadziło do kompletnego zmiażdżenia przodów obu samochodów i obrażeń ludzi. Kierowca i pasażer opla oraz kierujący hondą trafili już do szpitala. 
Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że sprawcą wypadku był kierujący oplem, który nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę