Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 18 maja 2024 napisz DONOS@

Wiosną ruszy remont Szosy do Mężenina

Ratusz ogłosił przetarg na wyłonienie wykonawcy remontu niespełna dwukilometrowego odcinka ulicy Szosa do Mężenina – od skrzyżowania z Aleją Legionów do Zawad. Powstać ma nowa nawierzchnia drogi o szerokości 7 metrów, z 7 skrzyżowaniami i jednym rondem na dzisiejszym skrzyżowaniu z ulicą Wiosenną. Rondo to ma mieć także zbudowany wlot ulicy Zawadzkiej, która kiedyś ma być dociągnięta aż do tego miejsca. Drogowcy na Szosie do Mężenina powinni się pojawić pod koniec kwietnia tego roku i skończyć prace w maju przyszłego.

Remont Szosy do Mężenina będzie możliwy dzięki dotacji z środków unijnych rozdzielanych przez Urząd Marszałkowski w Białymstoku. Miasto na przebudowę Szosy do Mężenina i  dwóch odcinków ul. Sikorskiego (od Wojska Polskiego do Nowogrodzkiej, oraz od Szosy Zambrowskiej do mostu Hubala) pozyskało 18,4 mln zł dotacji, a całkowity koszt remontu obu ulic szacowany jest na ponad 30 mln zł.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę