Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Śmiertelne potrącenie pieszego

35-letni mężczyzna zginął nocą na krajowej 61. To pieszy, który został potrącony przez kierowcę dostawczego volkswagena na prostym odcinku drogi pomiędzy Bełdą a Mieczami pod Grajewem.

Jak podaje policja do wypadku doszło około godziny 3:30. 25-letni obywatel Łotwy jechał dostawczym volkswagenem w kierunku Rajgrodu. W tym samym kierunku, po prawej stronie jezdni szedł mężczyzna z kobietą. I właśnie on – 35-latek - został potrącony przez volkswagena. W wyniku uderzenia mężczyzna zginął na miejscu. 
Przyczyny i dokładne okoliczności tragicznego wypadku ustalają policjanci.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę