Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 30 maja 2024 napisz DONOS@

Jeden ze złodziei z Wąsosza już złapany

- Policjanci zatrzymali jednego z włamywaczy do kościoła w Wasoszu i trwają czynności zmierzające do ustalenie i zatrzymania kolejnego – informuje sierż. sztab. Ewa Jabłońska oficer prasowy policji w Grajewie. - Zatrzymany to 38-letni mieszkaniec Wąsosza, który na swym koncie miał już wyrok pozbawienia wolności – podaje policjantka podkreślając, że zdarzenie miło charakter rabunkowy.

W nocy z wtorku na środę włamano się do kościoła parafialnego w Wąsoszu. Włamywacz zniszczył tabernakulum, skradł zabytkową monstrancję i kustodię oraz puszkę. We wszystkich tych naczyniach liturgicznych były przechowywane konsekrowane komunikanty i hostia, które złodzieje rozrzucili. Policja podaje, że materialne straty spowodowane przez włamywaczy wstępnie oszacowano na 22 tys złotych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę