Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Idzie śnieżyca

Od 6 do 12 centymetrów, a lokalnie nawet do 15 cm śniegu może spaść w regionie w ciągu najbliższych godzin. Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB Zespół w Białymstoku ostrzega przed spodziewanymi intensywnymi opadami śniegu.

Jak prognozuje dyżurny synoptyk Wiesław Winnicki do jutra do godz. 6.00 rano przewiduje się wystąpienie opadów śniegu, okresami o natężeniu umiarkowanym, powodujących przyrost pokrywy śnieżnej od 6 cm do 12 cm lokalnie do 15 cm. Synoptyk prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska określił na 90%.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę