Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Samorządowcy zamienili się działkami w mieście

Działka przy ul. Rybaki na której stoi podległy marszałkowi województwa Wojewódzki Ośrodek Profilaktyki i Terapii Uzależnień, stała się własnością Województwa Podlaskiego. Akt notarialny w tej sprawie prezydent Łomży Mieczysław Czerniawski podpisał wczoraj w Białymstoku z wicemarszałkami Mieczysławem Baszko i Walentym Koryckim. W zamian miasto otrzymało działki przy ulicy Akademickiej i obietnicę przejęcia budynku szpitala zakaźnego przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie, w którym miałyby powstać dwie nowe miejskie placówki: Zakład Opiekuńczo-Leczniczy i Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy.

- Miasto Łomża na rzecz Województwa Podlaskiego przekazało działki przy ul. Rybaki o łącznej powierzchni 3620 m2 oraz działki leżące w pasie drogowym ulicy Sikorskiego, będącej drogą wojewódzką, o łącznej powierzchni 449 m2 – podaje Łukasz Czech z ratusza szczegóły wymiany. -  W zamian Miasto Łomża otrzymało dwie działki przy ul. Akademickiej o łącznej powierzchni 4383 m2, przeznaczone pod poszerzenie bazy MPGKiM oraz udział 2/3 w działce o pow. 1641 m2 przeznaczonej pod parking przy ul. Akademickiej.
Drugą częścią transakcji pomiędzy samorządami miasta i województwa ma być, planowane na drugi kwartał, przejęcie przez Miasto Łomża budynku szpitala zakaźnego przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie.
- Prezydent Mieczysław Czerniawski chce w nim utworzyć Zakład Opiekuńczo-Leczniczy i Zakład Pielęgnacyjno-Opiekuńczy - dodaje Czech.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę