Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

1% dla Filipa

Filip ma blisko 4 lata i od kilku miesięcy już samodzielnie siedzi. To dla niego duże osiągniecie, bo choruje na rzadką chorobę genetyczną - Zespół Angelmana (epilepsja, ataksja, opóźnienie psychoruchowe, brak mowy). - Leczenie syna polega na stałej i bardzo rozszerzonej rehabilitacji – mówią rodzice chłopca podkreślając, że efekty ćwiczeń z miesiąca na miesiąc są coraz większe. - Nie pozwólmy, aby jego praca, cierpienie i postępy zdobyte przez te lata poszły na marne. Każda pomoc stwarza nadzieję na lepsze jutro dla naszego synka – apelują o przekazywanie na rzecz Filipa 1% podatku dochodowego.

Filip urodził się 23.03.2009 r. Od 4-miesiąca życia jest leczony i rehabilitowany. Jest pod stałą kontrolą i opieką Poradni Rehabilitacyjnej, Genetycznej, Neurologa, Logopedy i Psychologa.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę