Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

SZKOŁA DLA RODZICÓW

 • Uświadamia rodzicom i wychowawcom, że skuteczność wychowywania w znacznym stopniu zależy od osoby wychowującego, oznacza to, że aby zmienić dziecko, często nalezy zacząc od zmiany siebie.
 • Ukazuje prawdę, że skuteczne wychowanie nie może mieć miejsca, jesli wychowujący nie opiera go na jasnym, czytelnym systemie wartości /które sam posiada i realizuje/.
 • Pozwala na pogłębienie samoświadomości i refleksji na temat skuteczności określonych metod wychowawczych, ułatwia zakwestionowanie niektórych stereotypów i mitów odnośnie wychowania.
 • Uczy rodziców praktycznych umiejetności budowania prawidłowych relacji z dziećmi.
 • To około 40 godzin zajęć. Jest to cykl cotygodniowych 10 - 12 spotkań trwających 3 - 4 godziny.
 • Najlepsze są grupy warsztatowe 10 - 13 osobowe.
 • Nie ma znaczenia wiek i liczba dzieci w rodzinie, ani też poziom wykształcenia rodziców.
 • Dla realizacji treści warsztatow nie ma znaczenia rodzaj problemów, z jakimi przychodzą rodzice - czy istnieją juz pewne kłopoty wychowawcze, czy też rodzice przychodzą na zajęcia niejako profilaktycznie.
 • Zajęcia odbywać się będą na terenie ZSE i O Nr 6 w łomży, ul. Kopernika 16, w godzinach popołudniowych / stały termin po uzgodnieniu z rodzicami/.
 • Zajęcia będą prowadzone przez psychologa ZSE i O Nr 6 w Łomży i są nieodpłatne.

Zapisy:

osobiście w sekretariacie szkoły, telefonicznie 86 - 216 - 62 - 63

lub osobiście w gabinecie psychologa szkolnego.

 

"To co mówicie do dziecka, czego go uczycie, samo w sobie nie czyni na nim żadnego wrażenia. We wnętrzu dziecka znajduje się natomiast odzwierciedlenie tego, jacy wy sami jesteście, czy jesteście dobrymi ludźmi, czy też może jesteście źli, gniewni - i to ujawniają wasze gesty. Mówiąc zwięźle: wszystko, co sami uczynicie, odzwierciedla się w nim.

 

Elżbieta Szleszyńska
so, 02 lutego 2013 13:41
Data ostatniej edycji: wt, 04 października 2016 11:52:09

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
 1. Analityki ruchu na naszych serwisach
 2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
 3. Personalizowania reklam
 4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę