Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Dziurawa droga

Główne zdjęcie
Nadkomisarz Piotr Pietrzak

Odcinek drogi wojewódzkiej 677 od Śniadowa do Konopek to zdecydowanie dziś najgorszy fragment drogi w okolicach Łomży – ocenia nadkomisarz Piotr Pietrzak naczelnik wydziału ruchu drogowego KMP w Łomży. W ciągu ostatnich dwóch dni co najmniej kilkanaście samochodów jadących tą trasą, po wpadnięciu w głębokie dziury zostało uszkodzonych. - Tylko tej nocy my otrzymaliśmy dwa, a rano trzecie wezwania od kierowców, którzy po wjechaniu w dziurę uszkodzili sobie samochód – mówi nadkom. Pietrzak. - Najczęściej gięte są felgi, ale w jednym przypadku rozerwana opona uszkodziła także zderzak samochodu.

Niestety dziur w jezdniach jest dużo i to nie tylko na drodze Łomża – Śniadowo. 
- Jest mokro, więc wszędzie jest woda i jadąc samochodem nie widać czy dziura jest głęboka czy płytka – mówi nadkom. Piotr Pietrzak przestrzegając kierowców. - My nie do wszystkich takich zdarzeń jesteśmy wzywani, ale w ciągu ostatnich dwóch dni było ich już kilkanaście i niestety większość właśnie z okolic Ratowa Piotrowa na drodze Łomża – Śniadowo. 
Policjant dodaje że już interweniował w administrującym drogą zarządzie dróg wojewódzkich.
- Otrzymałem zapewnienie, że dziś – właściwie już teraz – te dziury powinny tam być lepione – mówi Pietrzak.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę