Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Wpadli nocą...

Jadący tuż po północy przez Zambrów daewoo tico na widok policyjnego patrolu zjechał z drogi i chciał ukryć się na posesji po byłej szkole. To zaciekawiło policjantów, którzy postanowili sprawdzić dlaczego kierowca samochodu zachowuje się tak dziwnie. Okazało się, że bagażnik tico wypełniały elektronarzędzia oraz motocykl marki Honda, które nieco wcześniej skradli kierowca i pasażer samochodziku. Pierwszy z nich to mieszkaniec Zambrowa, drugi pochodzi z okolic Łomży.

Zdarzenie miało miejsce w sobotę 40 minut po północy. Jak relacjonują policjanci podczas pełnienia służby na terenie miasta patrol zauważył samochód osobowy marki daewoo tico, którego kierowca dziwnie się zachowywał - na widok radiowozu chciał ukryć się na posesji po byłej szkole. Mundurowi natychmiast zainterweniowali. Jak się okazało 37–letni kierujący oraz podróżujący z nim 27–latek posiadali w bagażniku auta kradzione elektronarzędzia oraz motocykl marki Honda. Mężczyźni zostali doprowadzeni do Komendy Policji gdzie przyznali się do kradzieży ujawnionych przedmiotów. 37-letni mieszkaniec Zambrowa raz jego 27-letni kompan, mieszkaniec powiatu łomżyńskiego, podczas przesłuchania przyznali się jeszcze do wielu innych kradzieży na terenie powiatu. 

Dodajmy, że przewożone w tico elektronarzędzia i  motocykl już zostały zwrócone prawowitemu właścicielowi.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę