Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Złodzieje w Stawiskach

W poniedziałek złodzieje włamali się do jednego z domów w Stawiskach. Włamywacze zabrali laptopa i złotą biżuterię. Niestety długo ze skoku się nie cieszyli. Już po kilku dniach zatrzymali ich policjanci. Okazało się że to dwaj 18-latkowie. W ręce policji wpadł także o dwa lata starszy paser.

Cała trójka usłyszała wczoraj zarzuty. 18-latkowie włamania i kradzieży, a 20-latka zarzut paserstwa laptopa. Młodzieńcy przyznali się do zarzucanych im czynów. Mają trafić przed sądem. Grozi im kara od 1 roku do nawet 10 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę