Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Porzucił wóz i uciekł traktorem

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Mężczyzna jadący ciągnikiem rolniczym z podczepionym wozem zajechał drogę citroenowi. Po wypadku 41-latek odczepił furmankę, pozostawiając ją na środku jezdni i odjechał traktorem z miejsca zdarzenia. Okazało się, że do ucieczki miał kilka powodów...

Do nietypowego zdarzenia doszło wczoraj przed południem w miejscowości Wyszonki Błonie w powiecie wysokomazowieckim. Policjanci podają, że z ich wstępnych ustaleń wynika, iż mężczyzna kierując ciągnikiem rolniczym z podczepionym wozem jechał lewym pasem jezdni, po czym skręcił gwałtownie w prawo, zajeżdżając drogę prawidłowo jadącemu citroenowi. W efekcie citroen uderzył w wóz. Po wypadku zdziwiony kierowca citroena zobaczył tylko jak mężczyzna kierujący traktorem odczepił furmankę, pozostawiając ją na środku jezdni i odjechał z miejsca kolizji. Wezwani na miejsce policjanci już po kilkunastu minutach ustalili kierowcę ciągnika rolniczego. Okazało się, że 41-letni mieszkaniec miejscowości Wyszonki Błonie ma aktualny zakaz kierowania wszelkimi pojazdami, a dodatkowo wyszło na jaw, że ciągnik rolniczy, którym kierował nie posiadał obowiązkowego ubezpieczenia OC i nie był zarejestrowany.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę