Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

W BMW bez prawa...

22-letni kierowca BMW, które wczoraj wieczorem policjanci zatrzymali do kontroli w Łomży, jechał samochodem mimo że już wcześniej sąd dwukrotnie wydawał mu zakaz prowadzenia jakichkolwiek pojazdów. Okazało się także, że mężczyzna ma przy sobie torebkę nielegalnej w Polsce marihuany. Młody mieszkaniec Łomży trafił do policyjnego aresztu i po raz kolejny będzie stawał przed sądem...

BMW policjanci zatrzymali około godziny 19:30 na ulicy Kaznodziejskiej w Łomży. Podczas sprawdzenia kierowcy w kieszeni jego kurtki znaleziono torebkę foliową z zawartością suszu roślinnego koloru zielonego. Jak się okazało, było to ponad gram marihuany. 
- Dodatkowo wyszło na jaw, że kierowca BMW ma orzeczony, dwukrotny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych – podaje Izabela Białomyzy z KMP w Łomży. 
22-latek - mieszkaniec Łomży - na początek trafił do policyjnego aresztu. Później ma trafić przed sąd. Będzie tłumaczył się zarówno z jazdy samochodem mimo wydanego mu zakazu, jak i z posiadania narkotyków. Teoretycznie tylko za to drugie przewinienie grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę