Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 02 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Pijany mechanik poślizgnął się autem klienta

Główne zdjęcie
Porzucone przez pijanego mechanika mitsubishi. (fot. KWP Białystok)

Przeszło 1,7 promila alkoholu miał jeden z grajewskich mechaników samochodowych, który po wymianie klocków hamulcowych w samochodzie klienta pojechał go wypróbować. Pech chciał, że na drodze którą jechał było najwyraźniej za ślisko. W efekcie mitsubishi wypadło z drogi i zjechało z wysokiej skarpy przy torach kolejowych, a 56-letni mechanik zostawił je i uciekł.

Jak relacjonuje oficer prasowy grajewskiej policji wczoraj, około godziny 13.15 dyżurny Policji w tym mieście został poinformowany, że w rejonie skrzyżowania ulicy Puławskiego i Szkolnej ze skarpy zsunął się samochód. Policjanci, którzy tu przyjechali znaleźli samochód, ale był pusty. Z ustaleniem właściciela nie było problemu, ale prawdziwą ciekawostką jest historia jak auto znalazło się tuz przy torowisku.  Jak się okazało właściciel pojazdu oddał samochód do mechanika, który miał wymienić w nim klocki hamulcowe. Następnie 56-letni mechanik chciał „wypróbować” pojazd. Jadąc ulicą Pułaskiego w kierunku ulicy Szkolnej mężczyzna nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze wpadł w poślizg, a następnie zjechał ze skarpy przy torach kolejowych, po czym oddalił się do warsztatu. 56-latek przyznał się, że spożywał alkohol. Badanie alkomatem wykazało u niego przeszło 1,7 promila alkoholu w organizmie. Teraz pechowy mechanik bodzie musiał tłumaczyć się nie tylko przed właścicielem samochodu, ale za spowodowanie kolizji i jazdę po pijanemu także przed sądem. Grozi mu nawet do 2 lat pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę