Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 13 czerwca 2021 napisz DONOS@

Apel o 1% podatku dla Kacperka

1% to tak nie wiele, a dla nas bardzo dużo – pisze mama małego Kacperka z Łomży. Kacper Waszczuk ma niespełna 5 lat. Urodził się z rozszczepem kręgosłupa. Był operowany prenatalnie, czyli jeszcze w brzuszku mamy. Niestety w wyniku choroby doszło do porażenia kończyn dolnych i pęcherza. - Pomimo tego, iż dzieciństwo naszego synka przeplata się z ciągłą rehabilitacją, bólem, wizytami u lekarzy, jest radosnym chłopcem – pisze mama Kacperka proszą o odpisanie na jego potrzeby 1% podatku dochodowego.

- Bardzo go kochamy. Jest naszym malutkim promyczkiem. Walczymy o zdrowie i jak najlepsze usprawnienie Kacperka – pisze mama chłopca dodając, że stała rehabilitacja oraz ciągłe wyjazdy do specjalistów oddalonych o wiele kilometrów pociągają ogromne wydatki. - Dlatego wszystkich ludzi dobrego serca PROSIMY o POMOC i o WSPARCIE. Nawet najmniejsza pomoc jest dla nas dużym szczęściem. Każdą nawet najmniejszą kwotę można wpłacać na konto fundacji. Wierzymy, że są ludzie, którym nie jest obojętny los innych, bo przecież prawdziwym skarbem człowieka jest dobro które czyni.
Kacperek jest podopiecznym Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, która jest organizacją pożytku publicznego, to oznacza, że możecie Państwo przekazać swój 1% podatku na jego leczenie i rehabilitację.

1%
Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” 
KRS 0000037904 
w polu Informacje uzupełniające: na leczenie i rehabilitację WASZCZUK KACPER (12777) 

INDYWIDUALNE WPŁATY: 
Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą” 
ul. Łomiańska 5 01-685 Warszawa 
nr konta: 41 1240 1037 1111 0010 1321 9362 
tytułem: darowizna na leczenie i rehabilitację WASZCZUK KACPER (12777)


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę