Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Zmarł asp. szt. Janusz Chojnowski

Wczoraj w szpitalu w Warszawie, po długiej i ciężkiej chorobie, zmarł asp. szt. Janusz Chojnowski. To na jego leczenie zbierano pieniądze podczas grudniowych akcji charytatywnych. Miał dopiero 41 lat. Uroczystości pogrzebowe łomżyńskiego policjanta odbędą się w najbliższy piątek.

Asp. szt. Janusz Chojnowski służył w Policji od 1995 roku. Swoją służbę rozpoczął w Komendzie Rejonowej Policji w Łomży. Większość kariery zawodowej poświęcił Wydziałowi Ruchu Drogowego. Od 2010 roku był funkcjonariuszem Wydziału Prewencji. Był lubianym, szanowanym Kolegą i Przyjacielem, zawsze serdecznym, życzliwym i uśmiechniętym. 
Przez ostatnie lata walczył z chorobą nowotworową. Jako policjanci, ale przede wszystkim jako koledzy i przyjaciele Janusza składamy Rodzinie i bliskim wyrazy współczucia i głębokiego żalu.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w najbliższy piątek 11.01.2013r. o godz. 12.00 przy ul. Przykoszarowej 22A w Łomży.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę