Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Most w Nowogrodzie przebudują za 14,4 mln zł

Główne zdjęcie
Most na rzece Narew w Nowogrodzie

Eurovia Polska S.A., z Bielan Wrocławskich złożyła najkorzystniejszą ofertę na przebudowę mostu przez Narew w Nowogrodzie - podał Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Białymstoku. Zaproponowana przez tę firmę cena przebudowy i rozbudowy mostu to niespełna 14,4 mln zł. Remont mostu ma być jednym z elementów remontu całej drogi nr 645 Nowogród - Kuzie. Póki co jednak nie wybrano wykonawcy pozostałych prac.

O zlecenie na przebudowę mostu w Nowogrodzie ubiegało się dziewięciu oferentów. Zgodnie z zamówieniem liczący blisko 250 merów długości mostu na Narwi ma nie tylko zyskać nową nawierzchnię, ale także będzie miał m.in. szersze chodniki umożliwiające przeprowadzenie dwukierunkowego ciągu rowerowego z lewej oraz ciągu pieszego z prawej strony, oraz  podniesioną dopuszczalną nośność. W przetargu jako termin realizacji zadania wskazywano czas od  15 stycznia 2013 roku do 30 października 2014. 
W tym samym czasie przebudowane mają zostać ponad 18 km drogi wojewódzkiej 645 od granicy województwa do Gawrychy, Gawrychy – Dłużewo i Zbójna – Nowogród, a także fragment drogi prowadzący przez Nowogród wraz z największym skrzyżowaniem z drogą wojewódzką (648) prowadzącą z Nowogrodu do Miastkowa i fragment tej drogi. Nowa jezdnia na całej długości ma mieć 7 metrów szerokości, a do tego będą utwardzone pobocza, i na znacznej długości także chodniki. 
Do tych części  przetargu przystąpiło ośmiu wykonawców, Najdroższa z ofert sięga 72 mln zł, najtańsza 45 mln zł. Oferty jeszcze są analizowane i póki co nie wskazano najkorzystniejszej.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę