Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Radny Jarota

Główne zdjęcie
Jan Jarota

Jan Jarota, były poseł na Sejm (LPR), objął mandat radnego Łomży. W Radzie Miasta zasiadł na fotelu zwolnionym przez Janusza Nowakowskiego, który od początku grudnia jest dyrektorem Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji w Łomży, a zgodnie z prawem tych funkcji nie można łączyć.

Jan Jarota urodził się 9 grudnia 1953 w Łomży. Pracuje jako nauczyciel w „Wecie”. W latach 2005 - 2007 sprawował mandat  posła na Sejm RP (wybrany z listy Ligi Polskich Rodzin). Wcześniej w latach 1994–1998 i 2002–2005, był radnym miasta Łomża, przy czym w tej drugiej kadencji pełnił funkcję przewodniczącego Rady Miasta.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę