Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 26 lutego 2024 napisz DONOS@

Apel o pomoc pogorzelcom

14 grudnia 2012 r. spłonął dom, w którym mieszkała rodzina jednego z uczniów piątnickiego gimnazjum. Skala zniszczeń oraz trudny zimowy czas sprawił, że dom nie nadaje się do zamieszkania. W akcję zbierania funduszy, materiałów niezbędnych do wyremontowania pomieszczeń, a także środków czystości włączyła się cała społeczność szkolna. Niestety to wciąż mało. Dlatego o pomoc proszeni są wszyscy.

Świetlica szkolna zorganizowała kiermasz ozdób świątecznych, z którego cały dochód zostanie przekazany rodzinie naszego ucznia. W czwartek – 20.12.2012 r. odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego w Łomży, z którego dochód przekażemy na ten cel.

Na apel o pomoc dyrektora Publicznego Gimnazjum im. Ofiar Katynia w Piątnicy natychmiast odpowiedziało kilka firm. Za pomoc rodzinie naszego ucznia serdecznie dziękujemy firmom:
„Cosmetics” Sp. z o.o. w Łomży, 
„Daunpol” w Białymstoku 
PHU „Martex” S.C. M. A. Trochimczyk T. M. Wiśniewski w Łomży
„Vindov” PHU. P. Tokarz w Łomży, 
Skład Budowlany Podbielski w Łomży, 
Sklep Wielobranżowy „Tęcza” w Łomży.

Jeżeli i Ty chcesz pomóc, podajemy konto, na które można dokonać wpłaty:

Rada Rodziców przy Publicznym Gimnazjum w Piątnicy
88 8762 0009 0000 5281 2000 0010
Tytuł wpłaty: „Pomoc dla ucznia”


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę