Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Czyszczą Stary Rynek

Rozpoczęło się uprzątanie ze śniegu Starego Rynku. Śnieg najpierw został zepchnięty na hałdy, a wieczorem zaczęto go wywozić w okolice mostu Hubala. - Sądzę, że wywieziemy około 15 dużych ciężarówek śniegu – mówił Arkadiusz Kułaga, dyrektor MPGKiM dodając, że na razie nie ma decyzji by jakiekolwiek inne miejsce w mieście miało być w podobny sposób oczyszczone.

MPGKiM  uprząta Stary Rynek przed dwiema imprezami jakie mają odbyć się tu pod koniec tygodnia. Najpierw, w piątkowy wieczór o 16.30 będzie Betlejemskie Światełko Pokoju. Harcerze od lat przynoszą je z groty Narodzenia Pańskiego do miasta i tradycyjnie już na Starym Rynku rozpalają ognisko, od którego każdy może odpalić swoją lampkę. 
W sobotę w tym samym miejscu, od godziny 15 do 18, będzie odbyć się II Łomżyńska Wieczerza Wigilijna, na którą mieszkańców wspólnie zapraszają prezydent Mieczysław Czerniawski wraz z biskupem Januszem Stepnowskim. Oprócz dzielenia się opłatkiem i składania sobie życzeń, na przybyłych gości czekać będzie przedświąteczny poczęstunek i koncerty. Na scenie poza zespołami miejscowej młodzieży wystąpi także słynna Eleni. 
Podczas Łomżyńskiej Wieczerzy Wigilijnej odbędzie się też zbiórka do puszek, z której dochód zostanie przeznaczony na leczenie Janusza Chojnowskiego, 41-latka z Łomży, walczącego z chorobą nowotworową.

210204100642.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę