Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Hajda na łyżwy w Łomży, a na narty do Rybna!

Główne zdjęcie
Lodowisko miejskie

- Warunki do jazdy na nartach są teraz wręcz idealne, dlatego zapraszamy Czytelników portalu 4lomza.pl na stok narciarski w Rybnie – zachęca Anna Calmet ze Stacji Narciarskiej Rybno nad Narwią, 10 km od Łomży. - Pierwsza osoba, która o godz. 10 w sobotę na otwarcie sezonu zjedzie ze stoku, otrzyma w nagrodę uścisk ręki szefa Mirosława Jankowskiego. A może i niespodziankę...? Natomiast na otwarciu lodowiska miejskiego w niedzielę w południe na Orliku przy ul. Katyńskiej w Łomży uścisków ręki szefa nie przewidziano. Nie będzie niespodzianki, ponieważ MOSiR-owcy spodziewają się gigantycznego tłumu spragnionych uciechy i zimowego szaleństwa na łyżwach.

Naśnieżanie stoku w Rybnie
Naśnieżanie stoku w Rybnie

Narciarze w Rybnie będą mieli pokrywę śnieżną od 15 cm do nawet pół metra, bo od kilku dni trwa naśnieżanie stoku. Aby nie zmęczyć się zanadto, skorzystają z wyciągów pod górę, co w systemie punktowym na kartach magnetycznych kosztuje jednorazowo 1 zł 40 gr. Ale któż by na jednym razie poprzestał, gdy śmiałym szusem ruszy z górki na pazurki...? Tym bardziej z żoną i z dziećmi!
- W niedzielę od godz. 12. do godz. 20. będzie można bezpłatnie pojeździć na łyżwach – zapewnia Ryszard Podsiad (lat 58), kierownik obiektów sportowych Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łomży, który sam już w sobotę będzie śmigał po tafli Orlika, aby sprawdzić, czy jest wystarczająco równa i śliska . - Tylko za wypożyczenie łyżew na godzinę trzeba będzie zapłacić trzy złote, za naostrzenie pary sześć złotych. Tafla jest po naprawie własnym sumptem, gdyż po tamtym sezonie pojawiły się małe dziurki. Mam nadzieję, że w niedzielę w południe nie będzie kompromitacji!

Mirosław R. Derewońko

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę