Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Włamywał się do piwnic i cinquecento

Obrabowanie trzech piwnic i samochodu cinquecento ma na swoim koncie 18-latek, który właśnie wpadł w ręce policji. Nastolatek czynów tych dopuścił się w niespełna miesiąc. Poszkodowani swoje straty wycenili na 1600 zł.

Pierwsze zgłoszenie dotyczące włamania do piwnicy, które policjanci przypisują 18-latkowi odebrali pod koniec września. Później młody człowiek włamał się jeszcze do dwóch innych piwnic.
- Sprawca działał zazwyczaj o zmroku i za każdym razem tą samą metodą, do piwnic dostawał się poprzez zerwanie kłódki – podaje policja. 
Łupem złodzieja padały przede wszystkim elektronarzędzia oraz rowery. Okazało się także, że ten sam sprawca na początku października włamał się do samochodu cinquecento, po czym dokonał kradzieży radia, głośników oraz kart pamięci. 18-latek już usłyszał zarzuty i za swoje postępowanie ma odpowiadać przed sądem.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę