Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Zabiły bele siana

73-letni mężczyzna zmarł w wyniku odniesionych obrażeń po tym jak został przygnieciony belami siana. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj w jednej ze wsi w powiecie wysokomazowieckim.

Jak informują policjanci wczoraj po godzinie 15.00 otrzymali zgłoszenie o śmiertelnym wypadku podczas prac gospodarskich w miejscowości Koce Schaby gm. Ciechanowiec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że  73-letni rolnik najprawdopodobniej chciał rozładować bele z sianem znajdujące się w stodole. Wszystko wskazuje na to, że dwie bele obsunęły się i przygniotły mężczyznę. W wyniku doznanych obrażeń 73-latek zmarł.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę