Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 04 marca 2021 napisz DONOS@

Napadnięci w hotelowym pokoju...

Dwóch młodych mężczyzn, gości jednego z łomżyńskich hoteli, straciło telefony komórkowe, laptopy i torby z ubraniami. Do ich pokoju wszedł mężczyzna i „grożąc im natychmiastowym użyciem siły” okradł ich po czym uciekł. Do zdarzenia doszło w połowie października, ale dopiero teraz poinformowali o tym policjanci, którzy właśnie teraz ustalili i zatrzymali sprawcę rozboju.

Pokrzywdzeni to  młodzi mężczyźni w wieku 18 i 19 lat. Łącznie swoje straty oszacowali na blisko 4 tys zł. Złodziejem okazał się 29-letni mieszkaniec Łomży znany policjantom z wcześniejszej działalności. Mężczyzna usłyszał już zarzut dokonania rozboju i kradzieży mienia, do którego się przyznał. Za rozbój w hotelu będzie odpowiadał przed sądem, ale do tego czasu prokurator  jako środek zapobiegawczy zastosował wobec niego dozór policyjny.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę