Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 lutego 2024 napisz DONOS@

Nie ma chętnych na działki w Łomży

Tylko 1 z 16 wystawianych na sprzedaż działek udało się dziś sprzedać ratuszowi. Wystawiane od ponad roku na sprzedaż miejskie działki budowlane na osiedlu Maria nie cieszą się wielkim popytem. Zainteresowania nie wzmogła nawet ich przecena. W połowie roku miasto obniżyło ceny od 15 do 25%, ale i tak udało się sprzedać tylko co czwartą z nich.

Działki pod budownictwo jednorodzinne na osiedlu Maria powstały z podziału niemal 2,4 ha terenu, który pod koniec 2009 roku miasto nabyło, na prawie pierwokupu, od Wspólnoty Gruntowej Łomżyca. Dziś ratuszowi udało się sprzedać ostatnią z będących bezpośrednio przy ulicy Browarnej. Za nieruchomości o powierzchni 754 m2 wylicytowano kwotę 130 102 złotych brutto czyli o niespełna  9 tys zł więcej niż wynosiła cena wywoławcza. Cena w trakcie licytacji kilka razy była podbijana bo o tę działkę rywalizowało trzech zainteresowanych jej kupnem. Jak informuje Anna Sobocińska z ratusza o zakup którejś z 15 innych wystawionych na sprzedaż działek przy ul. Topolowej nikt się nie starał. Pozostałe do sprzedaży miejskie działki mają po około 500 m2.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę