Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Odszkodowanie dla byłego szefa łomżyńskiego pogotowia

Były dyrektor łomżyńskiego pogotowia ma dostać 25 tysięcy złotych odszkodowania. Tak zdecydował Sąd Pracy w Łomży. Sędzie uznał, że dyrektor nie mógł być zwolniony dyscyplinarnie. Grzegorz Wasilewski pracę stracił w sierpniu. Zarząd Województwa Podlaskiego odwołał go po tym, kiedy CBA zarzuciło mu łamanie prawa. Chodziło o ustawę o ograniczeniu prowadzenia działalności gospodarczej przez osoby pełniące funkcje publiczne.

Grzegorz Wasilewski bronił się twierdząc, że miał opinię prawną z 2003 roku, potwierdzającą, że może prowadzić działalność. Kiedy wiosną 2011 otrzymał pismo z Urzędu Marszałkowskiego informujące go, że zmieniła się interpretacja przepisów - zawiesił swoją działalność.

CBA kontrolowało lata 1997 - 2011. Wyrok łomżyńskiego sądu nie jest prawomocny.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę