Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 maja 2024 napisz DONOS@

Do aresztu za posiadanie broni i...

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Już trafił do tymczasowego aresztu na trzy miesiące, a grozi mu nawet do 8 lat więzienia. 46-letni mieszkaniec gminy Zambrów ukrywał prawie magazyn broni. - Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych 46-latka, mundurowi zabezpieczyli trzy sztuki broni oraz kilkanaście sztuk amunicji różnego kalibru – podała policja.

Broń w gospodarstwie mężczyzny znaleziono w czwartek. Kamil Kowalczyk z zambrowskiej policji podaje, że mężczyzna wraz z zarzutami nielegalnego posiadania broni usłyszał także zarzuty znęcania się nad rodziną.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę