Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Nowa droga już jest, świateł jeszcze nie ma

Główne zdjęcie
Pierwsza kolizja na nowym skrzyżowaniu Sikorskiego z Zawadzką

Kierowcy mogą już korzystać z wyremontowanego odcinaka ulicy Sikorskiego pomiędzy Szosą Zambrowską a Zawadzką. Dziś rano otwarto wlot w Sikorskiego z ronda Lutosławskiego i możliwość skrętu z Zawadzkiej w prawą stronę w Sikorskiego. Póki co nie ma jeszcze wymalowanych wszystkich linii i strzałek na jezdni i nie działa sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu Sikorskiego z Zawadzką co jaka się okazuje sprawia nieco kłopotu kierowcom.

Prace remontowe na ulicach w tej części miasta prowadzone są od czerwca w związku z przebudową układu komunikacyjnego pod potrzeby Galerii Veneda, która ma być otwarta wiosną przyszłego roku. Wcześniej wyremontowano obie jezdnie ulicy Zawadzkiej niemalże aż do samego ronda przy Stokrotce, oraz fragment ulicy Sikorskiego od skrzyżowania z Zawadzką za skrzyżowanie z ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. W ramach tego samego zadania przebudowywane było także rondo Lutosławskiego (przy ZUS) oraz odcinek Sikorskiego pomiędzy Szosą Zambrowską a Zawadzką. Tylko ten fragment ulicy przez ostatni miesiąc był całkowicie wyłączony z ruchu. Dziś został otwarty, choć można spotkać tu jeszcze pracujących robotników. Brakuje jeszcze oznaczenia poziomego na jezdniach i nie działa nowa sygnalizacja świetlna m.in. na skrzyżowaniu Sikorskiego z Zawadzką. Jak podaje Anna Sobocińska z ratusza wykonawca poinformował, że ma ona zostać uruchomiona w najbliższych dniach.

200829104429.jpg
Foto: Pierwsza kolizja na nowym skrzyżowaniu Sikorskiego z Zawadzką
Foto: Rondo Witolda Lutosławskiego
Foto: Rondo Witolda Lutosławskiego
Foto: Rondo Witolda Lutosławskiego
Foto: Pierwsza kolizja na nowym skrzyżowaniu Sikorskiego z Zawadzką
Foto: Ul. Zawadzka
Foto: Ul. Sikorskiego

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę