Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

17-latek ukradł passata... i rozebrał go na części

Główne zdjęcie
fot. KMP Łomża

Nocą z soboty na niedzielę, sprzed jednej z posesji w Łomży skradziono volkswagena passata. Wczoraj policjanci znaleźli złodzieja, a później i samochód, a właściwie to co z niego zostało.

Jak informuje policja sprawcą kradzieży samochodu wartego 4 tys zł okazał się 17-latek. Wczoraj został zatrzymany, a „w wyniku dalszych czynności, funkcjonariusze ustalili miejsce przechowywania skradzionego samochodu, który był już rozebrany na części”.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę