Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 lutego 2024 napisz DONOS@

Skok na sklep

Ukradł kosmetyki i odepchnął zatrzymującą go pracownicę - 26-letni mieszkaniec Łomży kradzieży rozbójniczej miał dokonać we wtorek po południu. Długo nie cieszył się z „udanego skoku”. Mężczyzna został już zatrzymany przez policję.

Jak informuje podinsp. Krzysztof Pilcicki do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 16:00. Mężczyzna wszedł do jednego ze sklepów w Łomży skradł kosmetyki, a następnie „używając siły fizycznej odepchnął zatrzymującą go pracownicę” i uciekł. Właściciel sklepu swoje straty oszacował na blisko 300 zł. 
- W toku intensywnych czynności i pracy łomżyńskich policjantów, udało się zatrzymać podejrzewanego o rozbój mężczyznę – informuje  Pilcicki. 
Sprawcą okazał się 26-letni mieszkaniec Łomży, który za swoje postępowanie będzie odpowiadał przed sądem.

Policjanci z Łomży informują także o zatrzymaniu 66-letniego mieszkańca Jedwabnego, który usiłował skraść pocięte na pieńki drewno sosnowe pochodzące z wyrębu z lasu. Złodziej usiłujący wywieźć 1,5 metra sześciennego drewna został zatrzymany wczoraj na gorącym uczynku przez syna pokrzywdzonej.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę