środa, 26 lutego 2020 napisz DONOS@

Odznaczony w Święto Niepodległości

Stanisław Zagórski z Łomży znalazł się wśród niespełna 30 osób odznaczonych przez Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej w Święto Niepodległości. Bronisław Komorowski nadał mu Krzyż Komandorski z Gwiazdą Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi w działalności oświatowej, kulturalnej i za osiągnięcia w podejmowanej z pożytkiem dla kraju pracy społecznej. Wręczenie odznaczenia odbyło się w Pałacu Prezydenckim w Warszawie.

Prezydent RP Bronisław Komorowski dekoruje Stanisława Zagórskiego. fot. prezydent.pl
Prezydent RP Bronisław Komorowski dekoruje Stanisława Zagórskiego. fot. prezydent.pl

Red. Stanisław Zagórski, prezes Społecznego Stowarzyszenia Prasoznawczego „Stopka”, został odznaczony przez prezydenta Polski Bronisława Komorowskiego za liczne inicjatywy. Pod jego kierunkiem Stowarzyszenie organizuje m.in. Konkurs o Nagrodę i Medal Zygmunta Glogera, sesje naukowe poświęcone najważniejszym problemom życia społecznego, ogólnopolskie konkursy pamiętnikarskie, coroczne międzynarodowe plenery plastyczne, prowadzi Oficynę Wydawniczą i liczne szkoły policealne.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę