Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@

Odznaczony w Święto Niepodległości

Główne zdjęcie
Prezydent RP Bronisław Komorowski dekoruje Stanisława Zagórskiego. fot. prezydent.pl

Stanisław Zagórski z Łomży znalazł się wśród niespełna 30 osób odznaczonych przez Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej w Święto Niepodległości. Bronisław Komorowski nadał mu Krzyż Komandorski z Gwiazdą Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi w działalności oświatowej, kulturalnej i za osiągnięcia w podejmowanej z pożytkiem dla kraju pracy społecznej. Wręczenie odznaczenia odbyło się w Pałacu Prezydenckim w Warszawie.

Red. Stanisław Zagórski, prezes Społecznego Stowarzyszenia Prasoznawczego „Stopka”, został odznaczony przez prezydenta Polski Bronisława Komorowskiego za liczne inicjatywy. Pod jego kierunkiem Stowarzyszenie organizuje m.in. Konkurs o Nagrodę i Medal Zygmunta Glogera, sesje naukowe poświęcone najważniejszym problemom życia społecznego, ogólnopolskie konkursy pamiętnikarskie, coroczne międzynarodowe plenery plastyczne, prowadzi Oficynę Wydawniczą i liczne szkoły policealne.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę