Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@

Tymczasowe targowisko będzie większe

Około 6 tysięcy metrów kwadratowych, czyli o 1/3 więcej niż pierwotnie planowano, ma wynosić docelowa powierzchnia tymczasowego targowiska miejskiego w Łomży. Do końca tygodnia tam mają przenieść się niemal wszyscy handlujący dziś na targowisku przy dworcu PKS. Przeprowadzka ma związek z planami władz miasta „ucywilizowania” tego handlu poprzez wybudowanie nowej hali targowej na miarę XXI wieku.

Tymczasowy plac targowy znajduje się w niedalekiej odległości od dotychczasowego targowiska – po przeciwnej stronie przedłużenia ulicy Dworcowej. Tam zarządzający miejskim targowiskiem MPGKiM już wcześniej przygotował plac, który jednak okazał się za mały. Teraz plac jest powiększany. Miasto udało się wydzierżawić przylegający bezpośrednio do tymczasowego targowiska teren dawnego peronu kolejowego PKP. Poza tym jak informuje Marek Olbryś zastępca dyrektora MPGKiM  po niedzieli zostanie także uporządkowany i przygotowany teren na którym będzie możliwość sprzedaży towarów bezpośrednio z samochodów.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę