Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Podejrzewana o makabryczne dzieciobójstwo

Do policyjnego aresztu trafiła podejrzewana o dzieciobójstwo 41-letnia mieszkanka powiatu kolneńskiego. Kobieta na początku czerwca w domu urodziła wcześniaka – dziewczynkę. Podinsp. Andrzej Baranowski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku podaje, że z dotychczasowych ustaleń wynika, że kobieta najpierw zawinęła w koc noworodka i zakopała niedaleko od domu, a wieczorem wykopała ciało dziecka i zaniosła je do pomieszczenia gdzie przetrzymywany był pies. Rankiem ciała dziecka już tam nie było.

Policja podaje, że podejrzenia mundurowych wzbudziły to, że kobieta jeszcze kilka miesięcy temu była w zaawansowanej ciąży jednak mimo upływu znacznego okresu czasu jej rodzina nie powiększyła się. 
- Policjanci, którzy rozpoczęli wyjaśnianie tej zagadki ustalili, że 41-latka, która przed rodziną i sąsiadami ukrywała swoją ciążę, na początku czerwca w domu urodziła wcześniaka – dziewczynkę – podaje Baranowski. 
Niestety dalsze jej losy miały być bardzo tragiczne. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, kryjąc się przed najbliższymi kobieta zawinęła w koc noworodka i zakopała niedaleko od domu. Wieczorem, gdy było już ciemno wykopała ciało dziecka i zaniosła je do pomieszczenia gdzie przetrzymywany był pies. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń rankiem ciała już tam nie było. 41-latka została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu. Podejrzewana o dzieciobójstwo kobieta dzisiaj zostanie doprowadzona do kolneńskiej prokuratury – podał Baranowski.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę