Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Biała sobota...

Nawet do 10 centymetrów śniegu może jutro spaść w regionie. Magdalena Pękala dyżurny synoptyk z białostockiego zespołu Centralne Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB ostrzega przed zapowiadanymi na sobotę intensywnymi opadami śniegu.

Wydane dla województwa podlaskiego ostrzeżenie ważne jest na sobotę od godz. 7:00  do godz. 22:00. W tym czasie przewidywane są opady śniegu. Prognozowany przyrost pokrywy śnieżnej w powiatach centralnych od 1 cm do 5 cm, w powiatach południowych od 5 cm do 10 cm.
Magdalena Pękala  prawdopodobieństwo wystąpienia intensywnych opadów śniegu określa na 90%.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę