Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Sześciu z narkotykami

Ponad 40 gramów narkotyków znaleźli łomżyńscy policjanci przy sześciu młodych mężczyznach. Akcja zaczęła się od zatrzymania we wtorek hyundaia. Z informacji uzyskanych przez mundurowych wynikało, że w pojeździe mogą znajdować się narkotyki. W trakcie przeszukania znaleziono, ale tylko trochę amfetaminy. Prawdziwy magazyn odkryto następnego dnia w piwnicy w której młodzi ludzie urządzili sobie siłownię.

Jak podaje policja w trakcie kontroli kierowcy i pasażerów zatrzymanego hyundaia znaleziono torebkę z amfetaminą. Narkotyki należały do 22–letniego łomżanina, który zdążył je sprzedać równolatkowi z Ostrołęki. Łomżanin został zatrzymany i noc spędził w policyjnym areszcie, usłyszał też zarzut o udzielanie środka odurzającego w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. 
W toku dalszych czynności mundurowi pojechali z jednym z czterech  pasażerów kontrolowanego hyundaia do jego miejsca zamieszkania, gdzie po przeszukaniu pomieszczeń zabezpieczono ponad 3 gramy marihuany. Wczoraj 22–latek usłyszał już zarzut nielegalnego posiadania narkotyków. 
To jednak także było niewiele. Dopiero realizując czynności na podstawie uzyskanych wcześniej informacji łomżyńscy policjanci weszli do jednego z pomieszczeń piwnicznych na terenie miasta, gdzie młodzi ludzie mieli zorganizowaną siłownię. Na miejscu u przebywających tam 16, 18 i 20- latka mundurowi ujawnili blisko 40 gramów marihuany. Jeszcze wczoraj zatrzymani usłyszeli zarzuty o nielegalne posiadanie środków odurzających. Cała trójka przyznała się do posiadania narkotyków. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za tego typu przestępstwo grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę