Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Powieje zimą...

Barbara Jakubowska dyżurny synoptyk z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB ostrzega przed silnym wiatrem, który z zachodu i północnego zachodu ma wiać od wieczora do jutrzejszego poranka. W porywach jego prędkość może sięgać nawet 85 km/h. Ten wiatr ma przywiać nam pierwszy atak zimy.

Zgodnie z wydanym ostrzeżeniem od godz. 17:00 dziś (25.10.2012) do godz. 7:00 jutro (26.10.2012) na terenie województwa podlaskiego przewiduje się wystąpienie wiatru o średniej prędkości od 25 km/h do 40 km/h, w porywach od 70 km/h  do 85  km/h. Prawdopodobieństwo wystąpienia tego zjawiska dyżurny synoptyk określa na 90%.
Wiatr przywieje nam pierwsze oznaki zbliżającej się zimy. Jutro rano temperatura powietrza w Łomży ma kształtować się około zera, ale możliwe są przymrozki. W ciągu dnia niewiele cieplej od 2 do 4  stopni Celsjusza, ale temperatura odczuwalna to nawet minus 10 stopni. Poza tym miejscami mogą wystąpić przelotne opady śniegu a lokalnie także deszczu ze śniegiem.
Kolejna noc - z piątku na sobotę - ma być jeszcze zimniejsza. Temperatura powietrza sięgnie od -4 do -2 st. C.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę