Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Korek będzie jeszcze większy. Rondo przy ZUS-ie zamknięte... do odwołania

Wykonująca remont Ronda Lutosławskiego firma Unibep S.A. poinformowała, że zlokalizowane na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Szosy Zambrowskiej rondo, zostanie dziś około godziny 15:00 wyłączone z ruchu do odwołania. Dodatkowo, z ruchu wyłączony zostanie odcinek ulicy Sikorskiego od ul. Zawadzkiej do ronda – podał Łukasz Czech z ratusza. Taki stan może potrwać nawet około miesiąca. Dodatkowo jeszcze przez tydzień kierowcy mogą odczuwać utrudnienia w związku z remontem jednej ze studzienek kanalizacyjnych w ciągu Szosy Zambrowskiej. W miejscu gdzie studzienka jest naprawiana ruch odbywa się wahadłowo. Wczoraj, gdy włączono sygnalizację świetlną, przejazd przez Rondo Lutosławskiego zajmował nawet kilkadziesiąt minut.

Jak podaje Czech ruch pojazdów przez Rondo Lutosławskiego, przez kilka najbliższych tugodni będzie odbywał się utwardzoną drogą tymczasową wykonaną na pasie dzielącym jezdnie. Przejazd przez to rondo będzie możliwy tylko w kierunku Zambrowa, starego miasta oraz mostu Hubala. Nie będzie natomiast możliwy przejazd w kierunku ul. Zawadzkiej.

 

210204100642.gif
cz
śr, 17 października 2012 13:34
Data ostatniej edycji: śr, 17 października 2012 14:12:12

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę