Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Pechowi złodzieje

Nocą z poniedziałku na wtorek skradziono leżące przede jednym z budynków w Łomży profile stalowe i aluminiowe oraz kątowniki. Stratę właściciel posesji spostrzegł rano. Wezwał policję. Przyjechali, obejrzeli miejsce zdarzenia, spisali że wartość skradzionych przedmiotów to 400 zł i odjechali... I pewnie ani poszkodowany, ani policjanci nie spodziewali się że sprawców uda się złapać tak szybko. Wracając do komendy mundurowi zauważyli mężczyzn niosących stalowe elementy, którzy dostrzegłszy radiowóz przyśpieszyli kroku i zaczęli uciekać.

Policjanci ruszyli w pogoń i szybko zatrzymali mężczyzn w wieku 50 i 29 lat. Okazało się, że niesione przez nich elementy pochodzą ze zgłaszanej wcześniej kradzieży a mężczyźni są pod wpływem alkoholu. Starszy z nich wydmuchał pół promila a jego młodszy kompan ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Mężczyźni zostali zatrzymani i kolejną noc spędzili już w policyjnym areszcie. Wczoraj obaj usłyszeli zarzuty i przyznali się do zarzucanego im czynu. Za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę