Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Pijani na Sikorskiego

Trzech pijanych kierowców zatrzymali ostatnio policjanci na ulicy Sikorskiego w Łomży. Rekordzista miał niemal 3 promile alkoholu w organizmie. 45-latek prawa jazdy stracić jednak nie mógł, bo już wcześniej zabrał mu je sąd.

Pijanego 45-latka za kierownicą opla vectry zatrzymano na Sikorskiego wczoraj około 19.30. Tuż po północy na tej samej ulicy zatrzymano także pijanego studenta. 21-latek jechał mercedesem mają 1,4 promila alkoholu. Natomiast w sobotę wieczorem na Sikorskiego zatrzymano pijanego 28-latka (1,5 promila), który kierował oplem vectrą. 

Weekendowy zestaw pijanych kierowców z Łomży dopełnia 37 latek. Mężczyzna mając 1,5 promila alkoholu w organizmie jechał motorowerem ulica Kraska.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę