Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Drogie paliwo cennym łupem

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Profesjonalnie przygotowani do kradzieży paliwa na dużą skalę Litwini wpadli pod Zambrowem. Nocą środy na czwartek z ciągnika siodłowego marki volvo zaparkowanego na jednym z parkingów znajdującego się na terenie gminy Rutki spuścili około 1100 litrów oleju napędowego wartego około 6 tys zł. Wpadli chwilę później. Próbowali się jeszcze wykupić z rąk policjantów, ale tylko pogorszyli sprawę...

Złodziejami okazali się dwaj obywatele Litwy w wieku 30 i 34 lat. Jeden z nich podróżował osobowym oplem astrą a drugi dostawczym peugeotem. Wewnątrz peugeota policjanci znaleźli skradzione paliwo i akcesoria do jego przepompowywania, z kolei w oplu - plastikowe pojemniki na paliwo. 
Jak informuje oficer prasowy KPP w Zambrowie zatrzymani mężczyźni chcieli wręczyć funkcjonariuszom łapówkę w wysokości 3000 złotych w zamian za odstąpienie od czynności służbowych. Policjanci nie dali się skorumpować, a zatrzymani Litwini przed sądem odpowiadać będą nie tylko za kradzież, ale i usiłowanie przekupienia funkcjonariusza publicznego.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę