Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Sieć Łomża

Tylko jedna firma zgłosiła się do ogłoszonego przez miasto przetargu na zaprojektowanie i wybudowanie sieci internetowej. Za blisko 4.7 mln zł chce to zrobić firma Eltel Networks z Poznania. Sieć ma powstać w przyszłym roku.

Światłowodowa sieć ma połączyć 13 szkół, a także m.in. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Miejski Dom Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna. Będzie realizowana w ramach dofinansowywanego z środków unijnych  projektu „Stop wykluczeniu cyfrowemu w mieście Łomża”. Poza obsługą w sumie 19. miejskich placówek sieć ma  służyć także mieszkańcom Łomży. W ramach realizacji projektu miasto obwiązało się do bezpłatnego dostarczania Internetu do pół tysiąca łomżan zagrożonych wykluczeniem cyfrowym. Całkowita wartość projektu to blisko 6,5 mln zł, czego wkład własny miasta wynosi około miliona złotych.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę