Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Wybuch granatu urwał mu dłoń. Może jeszcze trafić do więzienia

O nietypowym zdarzeniu informują policjanci. 63-latek rozbrajał granat pochodzący najprawdopodobniej z okresu II wojny światowej. Niestety nastąpił wybuch, który urwał mu dłoń. Ciężko ranny 63-latek trafił do szpitala. Sprawą wybuchu zajęli się też policjanci. Okazało się że to prawdziwy kolekcjoner militariów.

Do nieszczęśliwego zdarzenia doszło w poniedziałek po południu w miejscowości Netta pod Augustowem. Policjanci, którzy po wybuchu zjawili się na miejscu na terenie jego posesji znaleźli 48 sztuk amunicji karabinowej, dwie miny przeciwpiechotne a także dwa zapalniki artyleryjskie pochodzące najprawdopodobniej z okresu wojennego. Cały niebezpieczny arsenał został zabezpieczony. Prowadzący w tej sprawie postępowanie policjanci chcą wyjaśnić w jakich okolicznościach 63-latek zdobył groźne przedmioty. Za ich posiadanie bez wymaganego zezwolenia kodeks karny przewiduje karę od 6 miesięcy do 8 lat pozbawienia wolności.

na podstawie: podlaska.policja.gov.pl

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę