Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Tytoniowy Freelander

Główne zdjęcie
fot. KMP Łomża

Ponad dwa tysiące paczek nielegalnych papierosów znaleźli policjanci przy 22-letnim mieszkańcu gminy Łomża. Część miał w samochodzie którym jechał, a resztę schował w piwnicy. Policja podaje, że na kontrabandzie Skarb Państwa z tytułu niezapłaconego podatku akcyzowego i VAT straciłby blisko 35 tysięcy złotych.

W ubiegły piątek łomżyńscy policjanci, na terenie miasta, zatrzymali do kontroli drogowej Land Rovera, którym kierował 22-letni mieszkaniec gminy. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że samochodem tym mogą być przewożone nielegalne wyroby tytoniowe. Podejrzenia funkcjonariuszy okazały się trafne. W trakcie sprawdzania pojazdu, mundurowi ujawnili blisko 300 paczek papierosów różnych marek bez polskich znaków skarbowych akcyzy. Następnie w piwnicy, którą zajmował mężczyzna, policjanci znaleźli kolejne paczki nielegalnego towaru. Łącznie, funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli blisko 2200 paczek wyrobów tytoniowych. W piątek mężczyzna usłyszał zarzut dotyczący popełnienia tego przestępstwa. 22-latek będzie odpowiadał przed sądem.

210305125821.png
cz
pon, 01 października 2012 11:31
Data ostatniej edycji: pon, 01 października 2012 11:38:33

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę