Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 13 kwietnia 2021 napisz DONOS@

OSM Piątnica rok temu była pierwsza, teraz jest druga

OSM w Piątnicy zajęła drugie miejsce w zorganizowanym już po raz VI Rankingu Spółdzielni Mleczarskich. Wygrał grajewski Mlekpol. Przeprowadzony przez Polską Izbę Mleka ranking to – jak podają organizatorzy - jedyny w kraju oceniający spółdzielnie mleczarskie pod kątem ich specyficznych cech – jedną z nich jest skup mleka.

Ranking opracowany został przez dr Michała Pietraka ze Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Kategoryzuje firmy w oparciu o 5 perspektyw: finansową, klientów, procesu, potencjału i dostawców. W tegorocznym rankingu udział wzięło 18 spółdzielni mleczarskich. Trzy pierwsze miejsca zajęły: SM MLEKPOL, OSM w Piątnicy oraz SM w Gostyniu.(przed rokiem I miejsce – OSM w Piątnicy, II  miejsce - SM MLEKPOL, III miejsce – OSM w Sierpcu).  
Laureaci tegorocznego VI Rankingu Spółdzielni Mleczarskich ogłoszeni zostali podczas gali jubileuszowej X Forum „Polska spółdzielczość mleczarska w UE – szanse i zagrożenia”, które odbyło się w Rynie (woj. warmińsko-mazurskie).

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę